Logo

Wynajem Lasera do depilacji LightSheer Warszawa
PDF Drukuj Email
Wypożyczalnia LightSheer Laser

Z nami bez problemów wypożyczą Państwo Laser LightSheer. Skorzystajcie Państwo z uznanych przez ekspertów urządzeń LightSheer. Nowoczesna sprawdzona technologia długości fal 800 nm, oraz stałe chłodzenie. Wynajem LightSheer na dogodnych warunkach.

Skorzystajcie Państwo z możliwości pomocy swoim pacjentom każdego dnia. Wypożyczając LightSheer możecie Państwo zawsze kontrolować swoje wydatki. Przez najem, zawsze są Państwo elastyczny i zdolni do pełnego wykorzystania korzyści koszt-efekt. Działa on niezależnie od możliwych wahań popytu w praktyce z nami zawsze zarobisz, będziemy dostarczać i instalować urządzenie o godzinie 9h do 18h.

Współpracując z nami korzystają Państwo z najnowszych technologii. Nasze urządzenia są na bieżąco odnawiane i serwisowane u autoryzowanego serwisanta Lumenis.

W pierwszym dniu wynajmu otrzymają Państwo pełną informację na temat systemu laserowego, który Państwo wypożyczają. Oferujemy także pomoc przy pierwszym leczeniu swoich pacjentów. Jeśli chcesz przekazać urządzenie swoim pracownikom, oferujemy udział w kursie bezpiecznego użytkowania lasera przez naszych partnerów.

Poproś o informacje - czekamy na Państwa pytania!